شرکت پارس موازین

با بیش از ربع قرن تجربه در صنعت ایران زمین، یکی از پیشکسوتان صنعت توزین به شمار آمده و در زمینه تولید و نصب سیستمهای توزین صنعتی و ارائه انواع راهکارهای استاندارد و مدرن صنعت توزین، فعالیت می نماید.

پارس موازین دارنده نمایندگی انحصاری شرکتهای معتبر جهانی

نماینده انحصاری شرکت فیستر واگن (PfisterWaagen) آلمان https://www.pfisterwaagengmbh.de
نماینده انحصاری شرکت ای اچ پی (EHP) آلمان http://www.ehp.de
نماینده انحصاری شرکت پرسیا مولن (Percia Molen) فرانسه http://preciamolen.com
نماینده انحصاری شرکت بیلانشای (Bilanciai) ایتالیا http://www.coopbilanciai.com
نماینده انحصاری شرکت ترک بلیز (Trakblaze) استرالیا https://trakblaze.com

کارخانه پارس موازین

در شهرک صنعتی یزد و در مساحتی در حدود 18000 متر مربع واقع شده که با تلاش 30 پرسنل ، دارای نرخ تولید 1200 تن در سال است. کلیه تولیدات پارس موازین بر اساس استانداردهای DIN , OIML و با مجوز ساخت اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تولید و ارائه می گردد.

آموزش

پارس موازین با امکان ارائه آموزش‌های تئوری و عملی در زمینه بهره برداری، نگهداری و تعمیرات سیستم‌های توزین آماده ارائه خدمات به شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی می باشد.

طراحی و مهندسی

پارس موازین با استفاده از خلاقیت طراحان و متخصصین آموزش دیده، علاوه بر بروزرسانی و بهبود کیفیت مداوم سیستمهای توزین پیشین، نیازهای خاص صنعت توزین را بررسی و طرح‌های لازم را پس از مطابقت با استانداردهای روز دنیا به سایر واحدها ارائه می نماید.

بازاریابی و فروش

پارس موازین با مدد کارشناسان و شبکه کامپیوتری یکپارچه فروش و زنجیره گسترده نمایندگی‌های فروش در سراسر ایران آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان و ارائه پیشنهادات فنی و مالی در کوتاه ترین زمان ممکن است.