Pars Mavazin, The first producer of electronic weighing systems on Iran Pars Mavain, Weighing Sloganhome صفحه اول About Pars Mavazin درباره پارس موازین Pars Mavazin Representative جذب نمایندگی Job request English
Skip Navigation Links
جک تخلیه (Truck Dumper)
باسکول(WeighBridges)
سیستمهای توزین دینامیک
سیستم توزین جرثقیل
باسکول قطارکش
سیستمهای توزین خاص
قطعات و تجهیزات الکترونیکی
نرم افزار پارس توزین
سیستم توزین نوار نقاله
سیستم توزین نوار نقاله

شرکت پارس موازین بیش ار ربع قرن تجربه در زمینه تولید و نصب سیستم های توزین صنعتی دینامیکی و استاتیکی و جک های تخلیه فعالیت می نماید. اولین توزین های نوار نقاله با امکان دقت 1%+- بدون کالیبره با مواد توسط شرکت پارس موازین در فولاد خوزستان نصب گردید.

شرکت پارس موازین نماینده انحصاری خدمات پس از فروش شرکت های فیستر واگن بیلانشای آلمان (EHP) آلمان، بیلانشای ایتالیا (Bilanciai) و پرشیا مولن هلند و فرانسه (Percia molen) در ایران می باشد.

شرکت پارس موازین با انعقاد قراردادانتقال نکنولوژی با شرکت پرشیا مولن فرانسه توانسته است با تولید قسمت های فلزی درایران ضمن افزایش کیفیت توزین های نوار نقاله که تاکنون درایران تولید شده است قیمت تمام شده را برای مصرفکنندگان کاهش می دهد.

سیستم های توزین نوار نقاله و ویفیدرها در معادن، کارخانه های سیمان، کارخانه های کاشی و سرامبک، صنایع فولاد، جاده سازی، کارخانه های شیشه، پتروشیمی، صنایع پلاستیک، کشت و صنعت ها، خوراک دام، صنایع پلاستیک، کشت و صنعت ها،خوراک دامها، صنایع غذایی ودارویی، بنادرواسکله ها و بسیاری ازصنایع دیگر جهت توزین و کنترل مواد عبوری که از طریق کانوایر منتقل می شوند مورد استفاده قرار می گیرد.
سیستم های توزین نوار نقاله از سه بخش اصلی تشکیل شده اند:

  •  ماژول مکانیکی (استراکچر) توزین که شامل لودسل ها نیز می شود.
  • (ترانسمیتر سرعت)سرعت سنج
  • کنترلر توزین

ماژول مکانیکی توزین به صورت های مختلف با استفاده از یک لودسل یا تعداد لودسل های بیشتر، تک آیدلر یا با تعداد آیدیلرهای بیشتر قابل ارائه می باشد.

به منظور حصول دقت مناسب استراکچر فلزی و تعداد و ظرفیت لودسل ها باید پس از دریافت اطلاعات کامل کانوایر و براساس محاسبات مهندسی انتخاب شود. به همین دلیل پرسشنامه ویژه ای برای هر کانوایر قبل از ارائه پیشنهاد قیمت از مشتری دریافت می شود.

ماژول مکانیکی (استراکچر)توزین مدل Single

در ماژول مکانیکی Single از یک آیدلر مشتری به عنوان بخشی از ساختار مکانیکی استفاده می شود و یک ماژول لودسل برای دریافت اطلاعات وزن مورد استفاده قرار می گیرد.
این مدل ماژول مکانیکی بر روی کانوایرهایی که دارای عرض نوار 400 تا 800 میلی مترو سرعت نوارکمتراز 2m/sهستند مناسب است.
حداکر تناژ مواد عبوری 200t/n با دانه بندی متفاوت و دقت قابل دستیابی3 % - 2 % - + می باشد.

   ماژول مکانیکی (استراکچر)توزین مدل FX

ماژول مکانیکی (استراکچر)توزین مدل FX

ماژول مکانیمی توزین مدل FX از یک پل توزین خاص تشکیل شده که از قابلیت تغییر زاویه تراف (Trough Angle) و عرض و ارتفاع برخوردار است. این ماژول دارای دو عدد لودسل می باشد و محل مخصوص نصب وزنه برای کالیبراسیون بر روی آن تعبیه شده است.
این قابلیت ها باعث می گردد که نصب سیستم توزین بسیار آسان وخیلی سریع انجام شود و تغییر تراف از 20 تا 45 درجه در این ماژول سبب حصول دقت سیستم می گردد.
استراکچر توزین FX مناسب برای نوارهایی با عرض 400-1800 mm و سرعت کمتر از 2m/s می باشد.
حداکثر تناز مواد عبوری 2000t/n و دقت قابل حصول %1 - 05% -+ می باشد.

  ماژول مکانیکی (استراکچر)توزین مدل Single

ماژول مکانیکی (استراکچر)توزین مدل TWIN

ماژول مکانیکی مدل TWIN از دو واحد مخصوص توزین که هر یک دارای یک لودسل می باشند تشکیل شده است. این ماژول با یک Station مخصوص تحویل می شود که علاوه بر جلوگیری از مشکلات خمیدگی به علت استحکام زیاد نیاز به ایجاد تغییرات در Station موجود یا برش کانوایر را نیز حذف می کند. این ماژول مکانیکی دارای محل مخصوص نصب وزنه برای کالیبراسیون است و با توجه به انعطاف در طراحی ساختار مکانیکی خاص خود، قابل نصب بر روی انواع کانوایر با عرض نوار متفاوت می باشد. استراکچر توزین TWIN مناسب برای نوارهایی با عرض 2000-400 mm و سرعت کمتراز 2m/s می باشد.
حداکثر تناژ مواد عبوری 4000t/n و دقت قابل حصول 1% - 05%-+ می باشد.

   ماژول مکانیکی (استراکچر)توزین مدل TWIN

ماژول مکانیکی (استراکچر)توزین مدل TAB

این استراکچر می تواند شامل 2 یا 3 آیدلر توزین باشد و برای کاربردهایی که دقت بالایی نیاز دارند مناسب می باشد. این سیستم توزین متشکل از یک پل توزین کامل با حداقل چهار لودسل است با استفاده از ضربگیرهای مخصوص و طول زیاد ناحیه توزین بهترین دقت را بر اساس استاندارد OIML R50 تضمین می کند.
استراکچر توزین TAB یک پل مکانیکی است که به صورت کامل روی لودسل ها آویزان شده و توزین می شود.
طراحی ویژه استراکچر TAB دستیابی به دقت 1% +- بدون کالیبره با مواد را تضمین می کند. این قابلیت در صنایع بزرگی که بدلیل استفاده از کانوایرهای فراوان امکان توزین استاتیک مواد پس از عبور از کانوایر را ندارد بسیار حائز اهمیت است.
استراکچر مدل TAB برای نوار نقاله هایی با عرض 400تا2000 میلیمتر مناسب بوده و حداکثر تناژ مواد عبوری 6000t/h و دقت قابل حصول 05 % - 02%- + می باشد.

  ماژول مکانیکی (استراکچر)توزین مدل TAB

علاوه بر ماژول های فوق، ماژول های مکانیکی ویژه، برای ظرفیت ها و ابعاد مختلف با طراحی خاص بر اساس اطلاعات دریافتی از مشتری طراحی و ارائه می شود.

Pars Mavazin Pars Mavazin, The first producer of weighbridges in Iran
پــارس مـــوازیـــن
اولین تولیدکننده باسکول و سیستمهای توزین صنعتی تمام الکترونیک در ایران
تلفن دفتر مرکزی (8 خط): 88400119 (021)
دورنگار: 88401300 (021)
© کلیه حقوق این سایت برای شرکت پارس موازین محفوظ است.
محصولات: