Pars Mavazin, The first producer of electronic weighing systems on Iran Pars Mavain, Weighing Sloganhome صفحه اول About Pars Mavazin درباره پارس موازین Pars Mavazin Representative جذب نمایندگی Job request English
حضور شرکت پارس موازین در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران

پارس موازین تازه ترین محصولات خود را با قابلیتهای جدید در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت به نمایش گذاشت.

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران یکی از وسیع ترین و گسترده ترین رویداد های صنعتی و بازرگانی کشور می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی ها و سوق شرکت ها به سمت بازارهای گسترده تر فعالیت خود را شروع کرد.

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات خود و شناخت صنایع کشورهای مختلف شرکت کننده به شمار می آید و هر سال با حضور شرکتها و صاحبان صنایع داخلی و خارجی برگزار می گردد.

امسال نیز این نمایشگاه از تاریخ 13 تا 16 مهرماه 1394 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید و شرکت پارس موازین به عنوان اولین تولیدکننده باسکول های تمام الکترونیک در ایران، به روال سال‌های گذشته به شکلی پررنگ در این نمایشگاه حضور پیدا کرد.

شرکت پارس موازین در این رویداد بزرگ صنعتی کشور، علاوه بر به نمایش گذاشتن محصولات متنوع خود در حوزه سیستم‌های توزین دینامیک و استاتیک اعم از سیستم توزین نوار نقاله، ویفیدر، انواع باسکول تریلی‌کش، باسکول قطار کش و سایر تجهیزات مرتبط، قابلیتهای ویژه ای از سیستمهای خود را به نمایش گذاشت که با استقبال گسترده بازدیدکنندگان روبرو گردید.

از جمله قرار دادن لودسل دیجیتال در محفظه پر از آب و اتصال همزمان آن به نشان دهنده و نمایش وزن به صورت زنده توجه بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب نمود و بدین ترتیب قابلیت کارکرد لودسل دیجیتال در محیطهای مرطوب و مقاوم بودن دستگاه در برابر نفوذ آب به اثبات رسید..

همچنین نمونه ای از سیستم توزین هواپیما که چندی پیش و برای اولین بار در یکی از ناوگانهای هواپیمایی کشور با موفقیت نصب و راه اندازی گردید، در غرفه پارس موازین به نمایش درآمد.

شرکت پارس موازین مفتخر است که همواره با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا، گامی رو به جلو در جهت پیشبرد صنایع کشور برداشته است.


حضور شرکت پارس موازین در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران
حضور شرکت پارس موازین در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران
آخرین رویدادها
Pars Mavazin news
Pars Mavazin news
Pars Mavazin news
Pars Mavazin Pars Mavazin, The first producer of weighbridges in Iran
پــارس مـــوازیـــن
اولین تولیدکننده باسکول و سیستمهای توزین صنعتی تمام الکترونیک در ایران
تلفن دفتر مرکزی (8 خط): 88400119 (021)
دورنگار: 88401300 (021)
© کلیه حقوق این سایت برای شرکت پارس موازین محفوظ است.
محصولات: