Pars Mavazin, The first producer of electronic weighing systems on Iran Pars Mavain, Weighing Sloganhome صفحه اول About Pars Mavazin درباره پارس موازین Pars Mavazin Representative جذب نمایندگی Job request English
نرخ بالای تایید باسکول‌های شرکت پارس موازین بر اساس استاندارد 10274 در مدت 20 روز

طی20 روز گذشته تعداد 23 دستگاه باسکول شرکت پارس موازین تاییدیه استاندارد 10274 را دریافت نموده است.

استاندارد 10274 بر اساس بخشنامه سازمان استاندارد از تاریخ 1391/02/01به اجرا در آمد و كلیه سازندگان و خریداران باسكول موظف گردیدند قبل از استفاده باسکول‌های خود را بر اساس این استاندارد مورد آزمون قرار دهند. شرکت پارس موازین با بیش از 30 سال سابقه درخشان در صنعت توزین کشور جزء اولین شرکت‌های تولیدکننده می‌باشد که درخواست‌های خود را جهت استانداردسازی باسکول‌های خود در سایت استاندارد 10274 ثبت نموده است.

عامل کیفیت مهمتری شرط در قبولی یک باسکول در آزمون استاندارد است که لازمه رسیدن به آن استفاده از تجهیزات الکترونیکی با کیفیت ممتاز و نیز کنترل دقیق فرایندهای طراحی و تولید می‌باشد. شرکت پارس موازین در اسفند ماه سال 1378 موفق به دریافت اولین گواهینامه سیستم مدیریت تضمین کیفیت ایزو 9002 برای تولید انواع سیستم‌های توزین صنعتی در ایران گردیده است. همچنین این شرکت با بهره از دانش طراحان و متخصصین آموزش دیده نیازهای خاص صنعت توزین را بررسی و طرح‌های لازم را پس از مطابقت با استانداردهای روز دنیا به واحد تولید، ساختمانی و خدمات ارائه می‌نماید. تولید پلتفرم‌های مقاوم در کنار استفاده از قطعات جانبی و الکترونیکی که همگی از استانداردها و کیفیت بالای روز دنیا برخوردار می‌باشند، رمز کیفیت برتر باسکول‌های تولیدی این شرکت می‌باشد.

رعایت موارد فوق باعث گردیده باسکول‌های شرکت پارس موازین یکی پس از دیگری مورد تایید استاندارد 10274 قرار گیرند به گونه‌ای که طی 20 روز گذشته، تعداد 23 دستگاه از باسکول‌های پارس موازین مورد تایید این استاندارد قرار گرفته‌اند.

شرکت پارس موازین مفتخر است که همواره در مسیر نیل به هدف اصلی خود که کسب و افزایش رضایتمندی مشتریان محترم می‌باشد، گام برمی‌دارد.

آخرین رویدادها
Pars Mavazin news
Pars Mavazin news
Pars Mavazin news
Pars Mavazin Pars Mavazin, The first producer of weighbridges in Iran
پــارس مـــوازیـــن
اولین تولیدکننده باسکول و سیستمهای توزین صنعتی تمام الکترونیک در ایران
تلفن دفتر مرکزی (8 خط): 88400119 (021)
دورنگار: 88401300 (021)
© کلیه حقوق این سایت برای شرکت پارس موازین محفوظ است.
محصولات: