Pars Mavazin, The first producer of electronic weighing systems on Iran Pars Mavain, Weighing Sloganhome صفحه اول About Pars Mavazin درباره پارس موازین Pars Mavazin Representative جذب نمایندگی Job request English
درباره ما
نگاه اجمالی

شرکت پارس موازین در زمینه تولید و نصب سیستمهای توزین صنعتی فعالیت می نماید. نخستین باسکول الکترونیکی در ایران در سال 1351 توسط پرسنل پارس موازین در شرکت خوراک دام و طیور چینه نصب گردید که از تاریخ نصب در حال بهره برداری می باشد.

 شرکت پارس موازین نماینده انحصاری خدمات پس از فروش شرکتهای  فیستر واگن آلمـان (Waagen Pfister ) ، (EHP آلمـان) ، بیلانشای ایتالیا(Bilanciai) و پرشیا مولن فرانسه (Percia-molen)در ایران میباشد.

 واحد فروش پارس موازین با مدد کارشناسان و شبکه کامپیوتری یکپارچه فروش و زنجیره گسترده نمایندگی‌های فروش در سراسر ایران آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان و ارائه پیشنهادات فنی و مالی در کوتاه ترین زمان ممکن است.

 واحد طراحی و فنی پارس موازین با استفاده از طراحان و متخصصین آموزش دیده نیازهای خاص صنعت توزین را بررسی و طرح‌های لازم را پس از مطابقت با استانداردهای روز دنیا به واحد تولید، ساختمانی و خدمات ارائه می نماید.

کارخانه پارس موازین در شهرک صنعتی یزد و در مسا حتی در حدود 14000 متر مربع واقع شده و به مدد 30 پرسنل ، دارای نرخ تولید 1200 تن در سال است. کلیه تولیدات پارس موازین بر اساس استانداردهای DIN , OIML و با مجوز ساخت اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران انجام و واحد خدمات پس از فروش شرکت پارس موازین با مدد پنج مهندس ، ده تکنسین کار آزموده و شبکه وسیع نمایندگان خدمات پس از فروش در سراسر ایران از اولین مراحل اجرای فونداسیون و نصب در کنار مشتریان محترم خواهد بود.  مهندسین و تکنسین‌های شرکت پارس موازین با گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی در خارج از کشور و مشارکت در کلاس‌های آموزشی متعدد داخلی و به روز کردن اطلاعات فنی همواره آماده ارائه خدمات فنی و مشاوره ای به مشتریان محترم می باشند.

واحد آموزش پارس موازین با امکان ارائه آموزش‌های تئوری و عملی در زمینه بهره برداری، نگهداری و تعمیرات سیستم‌های توزین آماده ارائه خدمات به شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی می باشد. آموزش اپراتوری باسکول در زمان نصب توسط کارشناسان این شرکت انجام می شود و آموزش های تکمیلی در شرکت پارس موازین طبق دوره‌‌های برنامه ریزی شده قابل ارائه می باشد. دستورالعمل‌ها و جزوات مربوطه توسط واحد فنی تهیه و تحویل می شود.

 


کارخانه پارس موازین در یزد
کارخانه پارس موازین در یزد
Pars Mavazin Pars Mavazin, The first producer of weighbridges in Iran
پــارس مـــوازیـــن
اولین تولیدکننده باسکول و سیستمهای توزین صنعتی تمام الکترونیک در ایران
تلفن دفتر مرکزی (8 خط): 88400119 (021)
دورنگار: 88401300 (021)
© کلیه حقوق این سایت برای شرکت پارس موازین محفوظ است.
محصولات: